Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA

Yapı malzemeleri sektöründe 25 yılı aşan tecrübemizi katarak kurduğumuz firmamız, siz değerli müşterilerimize seramik, ithal armatür, vitrifiye, banyo ve mutfak ankastre mobilyalarında benzersiz dokular, renkler, ve eşsiz modellerle yaşam alanlarınızı konforlu, çekici ve kıskanılır hale getiriyor.Perakende malzeme satışı hizmetimizin yanı sıra, seçkin projelerde uygulama hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz.

Anlayışımız

En kaliteli ürünleri, en uygun fiyata, zamanında ve eksiksiz olarak kullanıcıya sunarak kusursuz hizmet üretmektir.

İddialıyız; çünkü, CEREN TASARIM ve YAPI MALZEMELERİ LTD.ŞTİ. kurucularının 25 yılı aşkın tecrübesi, her geçen gün büyüyen pazar payımız ve stok bulundurma farkımızla, siz seçkin müşterilerimize beklentilerinin de ötesinde hizmet vermek için çok ama çok çalışıyoruz.


 

MİSYONUMUZ

Daima yenilikçi, toplumsal değerlerin farkında sosyal sorumluluk bilincine ve ticari etiğe sahip ve yol arkadaşlarına her gün bir yenisini ekleyen, ülke ekonomisinin kalkınmasında büyük bir rol üstlenmiş sektör lideri olmaktır..

VİZYONUMUZ

Marmara bölgesi genelinde değerli müşterilerimize, inşaat firmalarına, iç mimari tasarım ve dekorasyon firmalarına en iyi ürünü, en uygun zamanda ve en uygun fiyatla sunarak sektördeki yapı malzemeciliği tanımını değiştirmek ve imalat projelerinde en titiz, en özenli uygulama hizmetlerini gerçekleştirmektir.